Gizli Numaradan Arayanı Bulma ve Gizli Numara Öğrenme

Gizli Numaradan Arayanı Bulma ve Gizli Numara Öğrenme

Zaman zaman birçogumuzun başına gelen gizli numaradan aranma olayları ile birlikte Gizli Numaradan Arayanı Bulma ve Gizli Numara Öğrenme konusunda çözüm arayışına girdiyoruz. Bu yazımıza geldiğinize göre büyük ihtimal daha önce bu şekilde aranma olayları ile karşı karşıya kalmışınızdır. Peki gizli numaradan arayan bir numarayı nasıl sorgulayabiliriz. Teknolojinin getirdiği nimetlerden biride bu işlemleri internet üzerinden oldukça kısa sürede yapabilmemiz.  Gizli Numara Öğrenme işlemi için yazımızın devamını okumanız size bu konuda kesin bilgiyi verecektir.

Gizli numaradan arayan nasıl öğrenilir ?

Gizli Numara Öğrenme işlemi oldukça basit. Vodafone, turkcell , Türk telekom gibi büyük oparatörlerin bu konuda oldukça güzel hizmetleri var ve internet üzerinden sizi arayan gizli numarayı bulmak için çeşitli yazılımlar geliştirmişler. Kullandığınız oparatörün web sitesine giriş yaptığınızda sizi arayan numaraları tek tek görme şansına sahip olabiliyorsunuz. Bu servisle sizi arayan numaraları bulabilir ve sizi rahatsız eden bu kişiler ile ilgili gerekli adli makamlara şikayette bulunabilirsiniz.

Vodafone Numara Sorgulama, Vodafone Gizli Numaradan Arayanı Bulma

vodafone numara sorgulama

Vodafone numara sorgulama işlemi online olarak oldukça basit bir şekilde yapılabiliyor. Bilgisayarınızdan veya telefonunuzdan vodafone resmi internet sitesine girip ( vodafone.com.tr) online self girişi yapın. Giriş yaptıktan sonra ilgili menüden TL İşlemlerim > Kullanım Detayı olarak belirtilen alana girin. Daha sonra detay kısmına giriş yapın ve işte aradığınızı buldunuz. Bu alanda sizi aramış bütün numaralar görünecektir. Gizli numara dahi olsa bu alandan görebileceksiniz. Yine aynı online self menüde numarası gizli olan bir kişinin sizi aramasına engel olabilirsiniz.

Türk Telefon Numara Sorgulama , Türk Telekom Gizli Numaradan Arayanı Bulma

Yukarıdaki işleme benzer bir işlem ile öğrenebilirsiniz. Türk telekom resmi internet sitesine giriş yapın Bireysel hesabınıza giriş yaptıktan sonra Lira İlemleri > Harcama Detayları kısmına giriş yapın. Harcama detayı kısmında yine sizleri son arayan numaralar sorunsuz bir şekilde listelenecektir. Buradan sizi arayan her kim olursa olsun çıkacaktır.

Türkcell Telefon Numarası Sorgulama, TürkCell Gizli Numaradan Arayanı Bulma

Yine Yukarıdaki işlemlere benzer bir işlem ile Gizli numaradan arayanı öğrenebilirsiniz. Turkcell resmi internet sitesine giriş yapın. Bireysel hesap girişi gerçekleştirin ve daha sonra TL işlemlerim > Harcama Detayları kısmına tıklayın. Gelen ekranda tüm aramalar listelenecektir. Bu şekilde türkcell hattınızda sizi arayan gizli numaralar dahil tüm numaraları görebilirsiniz.

Ayrıca yukarıda bahsettiğimiz yöntemlerin dışında aynı işlemleri oparatörünüzün android veya ios uygulamalarını indirip giriş yaparakta öğrenebilirsiniz.

Benzer Yazılar

Yorumda Bulun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Diğer Yazılar