Telefon Kredisi veren Bankalar ve Taksitle Telefon Almak

Telefon Kredisi veren Bankalar ve Taksitle Telefon Almak

Akıllı telefonlarda taksitli satış imkanı kaldırılınca Telefon Kredisi veren Bankalar ve Taksitle Telefon Almak gibi sorular soruyoruz. İşte bu yazımızda taksitle telefon alma fırsatlarını inceleyeceğiz.

Telefon Kredisi veren Bankalar

Cebindeki parayı telefona vermek istemeyen ve akıllı telefonu taksit ile almak isteyen kişiler için bankalar ve teknoloji mağazalarının anlaşmaları gereği taksitli telefon almaları mümkün. Taksitli telefon alabilmek için alışveriş kredisi çekilmeli, alışveriş kredisi veren bankalar ise şuan için kısıtlı. İşte bu yazımızda telefon kredisi veren banka ve mağazaları sizlere sunuyoruz.

Hangi Bankalar Telefon Kredisi Veriyor ?

Büyük teknoloji mağazları telefon ve diğer alışveriş satışlarında hem satışları artırmak hem de müşterilere ödeme kolaylığı sağlamak amacıyla bazı bankalar ile ortak çalışma yapıyorlar. Bu bağlamda bazı bankalar müşterilere alışveriş tutarı kadar bir kredi veriyor. İşte biz de bu kredi kullanarak akıllı telefon alabiliriz. Peki hangi mağalar hangi bankalar ile anlaşmalı.

Teknokredi – Teknosa ve İng bank

Türkiyenin en büyük teknloji mağazalarıdan teknosa ve ing bank işbirliğinin meyvesi olan Teknokredi sizlere alışveriş kredisi alma imkanı sunuyor. 500 TL’den 15.000 TL’ye kadar masrafsız, kesintisiz, anında Teknokredi ile taksitli telefon satın alma imkanına sahip olabilirsiniz. TEKNOSA yazıp boşluk bırakıp T.C. Kimlik Numaranızı 2229’a SMS gönderin. (Örnek: TEKNOSA 1211111188) Kredini sonuçu olumsuz veya olumlu olarak anında bildirelecektir. Teknokredi ile 9 ay’dan 48 ay’a kadar vade kullanabilirsiniz.

Denizbank ve Mediamarkt’tan Web’de Kredi

Denizbank ve alman marketler zinciri mediamarkt Web’de kredi adı altında müşterilerine alışveriş kredisi sağlıyor. Denizbank internet sitesinden mediamarkt Web kredi ürününde T.C kimlik numaranızı ve telefon numaranızı girerek kısa sürede onay alabilirsiniz. Mediamarkt’tan Web’de Kredi 36 aya kadar vade ile sunuluyor.

Hepsiburada – İşbank Alışveriş Kredisi

Türkiyenin en büyük sanal mağasından birisi olan hepsiburada ve türkiyenin en köklü bankalarından işbank ortaklığı ile ortaya çıkan Alışveriş kredisi ile alışveriş tutarınız kadar bir kredi almanız mümkün.  750 – 15.000 TL alışverişlerinizde, Anında onaylanan Alışveriş Kredisi ile taksitli telefon alma imkanına sahip olabilir ve 48 Aya varan vade seçeneği ile yaralanabilirsiniz.

İhtiyaç kredisi ile taksitli telefon almak

Yukarıda listelediğimiz alışveris seçenekleri yanında  bankalara bireysel başvuruda bulunarak htiyaç kredisi çekip taksitle telefon alma imkanı sağlayabilirsiniz.

Benzer Yazılar

Yorumda Bulun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Diğer Yazılar